Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

Esmaspäeval, 30. jaanuaril toimus Kose Gümnaasiumis üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. 11. klasside arvestuses tuli võitjaks Aidi Hamburg 11ml (juhendaja Riita Järve), 10. klasside arvestuses saavutas Marianne Liisa Ojang 10ml (juhendaja Riita Järve) III koha, 7. klasside arvestuses Miriam Iris Maiste 7b (juhendaja Riita Järve) IV koha ja Laura Sofie Tohver 7c (juhendaja Külli Täht) VI koha, 8. klasside arvestuses jäi Susanna Saadre 8f (juhendaja Kristiine Kurema) jagama IV-VI kohta, 9. klasside arvestuses saavutas Anette Hallik 9e (juhendaja Külli Täht) V koha ja Merilin Radvilavićius 9a (juhendaja Liis Remmel) jäi jagama VI-VII kohta, 10. klasside arvestuses saavutas Janar Velleste 10ml (juhendaja Kirsi Rannaste) VI koha.

Viimsi Kooli esindasid veel Mark Sverker Saar 7a (juhendaja Gerli Laanela), Lola-Mariin Kuus 8g (juhendaja Kristiine Kurema), Anna-Maria Viilik 8e (juhendaja Kristiine Kurema), Adel Müürsepp 9a (juhendaja Liis Remmel), Getriin Kotsar 9a (juhendaja Liis Remmel), Marelle-Merita Seren 10ml (juhendaja Kirsi Rannaste), Kertu Saul 10ml (juhendaja Kirsi Rannaste), Lisette Marleen Mikk 11hm (juhendaja Kirsi Rannaste), Johanna Katariina Piir 11hm (juhendaja Ülle Pinnonen), Merilyn Sepp 12hm (juhendaja Kristiine Kurema), Roos-Marii Pavelson 12ms (juhendaja Kirsi Rannaste) ja Markus Maasing 12ml (juhendaja Kristiine Kurema).