Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Muusikali esietendus läks täissaalile!

Täna, 31. jaanuaril 2017 esietendus Viimsi Kooliteatri lastemuusikal "Mängult või päriselt"! See etendus on mõeldud vaatamiseks nii peredele, kui ka lasteaia lastele ja algklasside õpilastele. Läbi lihtsa muinasjutu, mis ulatub tagasi keskaega jõuab väikeste vaatajateni teadmine, et oma pere on ikka kõige parem asi maailmas. Laval on nii mängult kui ka päriselt nukud, jänkud, lumememmed, printsessid, nõid, muinasjutuhaldjad jne. aga ka tänapäeva lapsed, kes on unustanud kuidas mänguasjadega mängida. Etendus kõneleb igatsusest ja headusest ja seda mitte mängult vaid ikka päriselt. Eesmärgiks on tuletada vanematele lastele meelde ja panna pisikesi uskuma, et mänguasjadega mängimine on palju toredam (loovam, elulisem) kui nutimängudega. Ootame vahvat etendust vaatama ja kohti broneerima!