Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Keskkoolis toimus 5. vabariiklik internetipõhine kõnevõistlus

31. jaanuaril 2017 toimus Viimsi Keskkoolis internetipõhise kõnevõistluse lõppvoor.
Kõnevõistluse teema oli sel aastal "Ükskord me võidame niikuinii“ (Heinrich Valk).
Kõnevõistlusest võttis osa 24 õpilast, lõppvoorust 14 õpilast.
Kahe vooru tulemusena võitis I koha Erik Mandel Gustav Adolfi Gümnaasiumist (juhendaja Ülle Salumäe); II koha Laura Liisa Katariina Jürgenson 12ml Viimsi Koolist (juhendaja Riita Järve); III koha Emily Bruus 10hm Viimsi Koolist (juhendaja Liis Remmel).

Eripreemia kõne eesmärkide selguse ja olulisuse eest sai Getter Kristen Treumuth Gustav Adolfi Gümnaasiumist (juhendaja Ülle Salumäe); eripreemia kõnemeheliku esinemise eest sai Hans-Joosep Hanson 12ml Viimsi Koolist (juhendaja Riita Järve).
Lõppvoorus osalesid veel Marie Valdes ja Celica Krigul Tallinna 21. Koolist (juhendaja Ülle Salumäe) ja Viimsi Koolist Wiljar Lobjakas 12ml, Karmen Kuusk 11hm, Sten-Jan Sarv 11ml, Harold Oja 12ml ja Naatan Hollmann 11ml (juhendaja Riita Järve); Marianne Liisa Ojang 10ml, Helina Gethe Kull 10hm (juhendaja Liis Remmel).

Lõppvooru kohtunikud olid Janek Murakas, Mikk Leedjärv, Alge Ilosaar, ja Ingrid Hermet.
Internetipõhise vooru kõnesid hindasid õpetajad Kirsi Rannaste, Riita Järve, Kristiine Kurema, Liis Remmel ja Grete Rohi.
Kõnevõistluse korraldasid Kirsi Rannaste ja Liis Remmel; internetipõhise osa Vilve Roosioks.

Täname kõiki kõnevõistlusest osavõtjaid.