Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Superkondensaatorid

19. jaanuaril külastasid Viimsi Kooli 11ml klassi Viimsis asuva superkondensaatoreid tootva firma Skeleton Technologies esindajad Ann Laheäär ja Morten Vaalma. Noortele tutvustati superkondensaatoreid - põhimõisted, tööpõhimõte ja võrdlust akudega. Näidati erinevaid standarditele vastamise nõuete katsevideosid ja viidi läbi ka praktilisi demonstratsioone. Räägiti superkondensaatorite materjalidest, ühele neist on esinejate poolt võetud ka patent.

Loeng lõppes superkondensaarite kasutusvaldkondade selgitusega. Kõlama jäi mõte, et õpi, mis sind huvitab, kuid ära kunagi katkesta õppimist!