Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Harjumaa inglise keele veebiolümpiaad gümnaasiumile

Neljapäeval, 2. veebruaril 2017 osalesid Viimsi Koolist kaheksa gümnasisti esimesel Harjumaa gümnaasiumide inglise keele veebiolümpiaadil, kus tunni aja jooksul tuli lahendada erinevate osaoskuste ülesandeid. Osalejaid oli kokku 67.
Tulemused olid väga rõõmustavad: olümpiaadi võitis Ott Salla (11ML, juhendaja Merike Kaus), teisele kohale tuli Harold Oja (12ML,juhendaja Merike Kaus) ja kolmandat kohta jagas Saue Gümnaasiumi esindajaga Marelle-Merita Seren (10ML, juhendaja Kaitel Poobus). Kertu Saul (10ML, juhendaja Merike Kaus) saavutas 5. koha.

Meie kooli esindasid veel Janar Velleste (10ML, juhendaja Kaitel Poobus, 11.-13. koht), Agnes Milla Bereczki (11ML, juhendaja Merike Kaus, 17.-24. koht), Raul Allas (10ML, juhendaja Merike Kaus, 25.-28. koht) ja Gregor Stan Sild (11ML, juhendaja Maire Parts, 35.-38. koht).
Palju õnne osalejatele ja juhendajatele, tänud projektijuht Merike Kausile!