Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 4. veebruaril toimus Saue Gümnaasiumis üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor. Väga häid tulemusi näitasid Viimsi Kooli õpilased. 7. klasside arvestuses võitis Meribel Kõster 7h (juhendaja Ivi Rammul) II koha, 8. klasside arvestuses Kätrin Marleen Soesoo 8d (juhendaja Kairit Pahla) IV koha, Anna-Maria Viilik 8e (juhendaja Kairit Pahla) V koha, 9. klasside arvestuses Merilin Radvilavićius 9a (juhendaja Meri Heinsalu) I koha (ühtlasi parim põhikooli tulemus), Tobias Tikenberg 9a (juhendaja Meri Heinsalu) III koha, Adel Müürsepp 9a (juhendaja Meri Heinsalu) V koha, 10. klasside arvestuses (ühtlasi kogu gümnaasiumi parim töö) Andriin Tori 10ml (juhendaja Meri Heinsalu) I koha, Marianne Liisa Ojang 10ml (juhendaja Meri Heinsalu) IV koha, 11. klasside arvestuses jäid jagama Naatan Hollman 11ml ja Gregor Stan Sild 11ml (juhendaja Ivi Rammul) I-IV kohta, Hannes Ruusmaa 11ml (juhendaja Ivi Rammul) saavutas V koha ja 12. klasside arvestuses Laura Liisa Katariina Jürgenson 12ml (juhendaja Ivi Rammul) IV koha.

Viimsi Kooli esindasid veel Robin Kivirand 7g (juhendaja Kairit Pahla), Tanel Paal 7g (juhendaja Kairit Pahla), Silver Moppel 7d (juhendaja Meri Heinsalu), Rasmus Kallas 7h (juhendaja Ivi Rammul), Harri Kurg 7h (juhendaja Ivi Rammul), Freddy Aleksander Uustalu 7h (juhendaja Ivi Rammul), Tõnis Kaalep 8a (juhendaja Kairit Pahla), Jürgen Maasing 8d (juhendaja Kairit Pahla), Ireene Kilusk 8f (juhendaja Kairit Pahla), Jonathan Sillak 8f (juhendaja Kairit Pahla), Anette Hallik 9e (juhendaja Meri Heinsalu), Silver Kool 9g (juhendaja Meri Heinsalu), Lene Kljukina 9b (juhendaja Meri Heinsalu), Sarah Marie Laidre 9c (juhendaja Meri Heinsalu), Sten-Jan Sarv 11ml (juhendaja Ivi Rammul), Albert Ananda Viilik 11ml (juhendaja Ivi Rammul) ja Mark-Kennert Vildmaus 11ml (juhendaja Ivi Rammul).

Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajatele.