Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Teisipäeval, 7. veebruaril toimus Jüri Gümnaasiumis üleriigilise matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor. 9. klasside arvestuses võitis Adel Müürsepp 9a (juhendaja Helen Uussaar) II koha ja 11. klasside arvestuses Sten-Jan Sarv 11ml (juhendaja Helen Uussaar) III koha. 8. klasside arvestuses saavutas Anna-Maria Viilik 8e (juhendaja Eva Vihmaru) V-VII koha ja 10. klasside arvestuses Janar Velleste 10ml (juhendaja Liisu Jallai) VI-VII koha.

Viimsi Kooli esindasid veel Liis Mirjam Juvas 7d (juhendaja Eva Vihmaru), Erik Paurson 7c (juhendaja Margit Künnap), Oscar Moretti 7d (juhendaja Eva Vihmaru), Lola-Mariin Kuus 8g (juhendaja Ivi Madison), Anna Mugu 8g (juhendaja Ivi Madison), Meilin Radvilavićius 9a (juhendaja Helen Uussaar), Roger Käosaar 9a (juhendaja Helen Uussaar), Peeter Aleksander Paju 10ml (juhendaja Liisu Jallai), Marelle-Merita Seren 10ml (juhendaja Eva Vihmaru), Naatan Hollman 11ml (juhendaja Valvo Paat), Armin Evert Lelle 11ml (juhendaja Helen Uussaar) ja Hannes Toots 12ml (juhendaja Eva Vihmaru).

Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajatele.