Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

8.veebruaril oli lastemuusikali pere viimast korda koos Viimsi kooli laval!

31. jaanuaril 2017 esietendus Viimsi Kooliteatri lastemuusikal "Mängult või päriselt"! See etendus oli mõeldud vaatamiseks nii peredele, kui ka lasteaia lastele ja algklasside õpilastele. Läbi lihtsa muinasjutu, mis ulatub tagasi keskaega jõuab väikeste vaatajateni teadmine, et oma pere on ikka kõige parem asi maailmas. Etendus kõneles igatsusest ja headusest ja seda mitte mängult vaid ikka päriselt. Meie muusikali eesmärgiks ja sooviks oli tuletada vanematele lastele meelde ja panna pisikesi uskuma, et mänguasjadega mängimine on palju toredam kui nutimängudega.
Etendusi oli kokku 10, vaatajaid käis hinnanguliselt üle 2000.
Muusikali projektiga olid seotud nii suured kui väikesed ligi 60 tegijat (näitlejad, tantsijad, tehniline ja lavatagune meeskond).

Palju edu kõikidele osalistele ning suured tänud, et selline lavastus publiku ette jõudis ning pisikeste ja suurte meelt lahutas.

Viimsi Kooliteatri pere on tänulik kõigile, kes saalis, laval või lava taga, kes armastavad teatrit ja teatritegijaid!
Uute muusikalideni!

Rohkem pilte muusikalist näeb siin