Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 11. veebruaril toimus üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor. Viimsi Kooli esindasid olümpiaadil Kevin Sults 8e (juhendajad Mare Pent, Kairit Pahla ja Peeter Sipelgas), Anna-Maria Viilik 8e (juhendajad Mare Pent, Kairit Pahla ja Peeter Sipelgas), Anna Mugu 8g (juhendajad Ivi Rammul, Ingrid Rõigas ja Peeter Sipelgas), Eva Katarina Tambets 8g (juhendajad Ivi Rammul, Ingrid Rõigas ja Peeter Sipelgas), Susanna Saadre 8f (juhendajad Mare pent ja Kairit Pahla), Valerija Oja 8c (juhendajad Hille Eek, Ivi Rammul ja Kairit Pahla) ja Veronika Kukk (juhendajad Hille Eek, Ivi Rammul ja Kairit Pahla).