Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Muusikaline motivatsiooniloeng 10. ja 11. klassi õpilastele

Reedel, 10. veebruaril külastasid kooli Eesti Laulu poolfinalistid Maian Lomp ja Karl-Kristjan Kingi (Bedwetters, Outloudz). Tegemist on Universal Music Baltics koolidele pakutava projektiga, kus noored artistid tutvustavad õpilastele muusikamaailma võimalusi, selle häid ja halbu külgi. Külalised rääkisid oma taustast, sellest, kuidas tekivad nende laulud ja sellest, kuidas tasub olla ettevaatlik meediaga suheldes. Nad rõhutasid, et kui soovid midagi tõesti saavutada, ei loe ka andetus - oluline on teha tööd selle nimel, milles soovid olla edukas - ja edu tuleb.Külalistega musitseeris laval kitarril ka meie Joonatan Kivi.  Ürituse korraldas Merike Hindreus. Aitäh!