Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi valla 3. klasside matemaatikavõistlus "Nuputaja"

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis korraldas 15. veebruaril Viimsi valla 3. klasside õpilastele avatud matemaatikavõistluse „Nuputaja“, millest võtsid osa Viimsi, Püünsi, Haabneeme ja Randvere Kooli õpilased.
Sellel aastal osutus tublimaks nuputajaks Laura Kaal (Viimsi Kool, juhendaja Tiivi Väll), II koha saavutas Mart Vigla (Haabneeme Kool, juhendaja Reet-Ly Lindal) ja III-IV jäid jagama Sten Roosimäe (Haabneeme Kool, juhendaja Reet-Ly Lindal) ja Kaia Helena Harjo (Viimsi Kool, juhendaja Küllike Tilk). Suur tänu kõikidele tublidele nuputajatele ja nende juhendajatele Randvere, Püünsi, Haabneeme ja Viimsi Koolist.

Matemaatikavõistluse "Nuputaja" korraldamist toetasid Viimsi vald, Haridus- ja Teadusministeerium ja SA Eesti Teadusagentuur.