Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Matemaatikavõistlus NUPUTA

Neljapäeval, 16. veebruaril toimus Keila Koolis üleriigilise matemaatikavõistluse NUPUTA piirkonnavoor. Viimsi Kooli esindasid võistlusel kaks meeskonda: 5.-6. klasside võistkond koosseisus Nataly Järvik 5c (juhendaja Taimi Pärnpuu), Jakob Orav 5a (juhendaja Tiina Liebert), Merily Maalt 6c (juhendaja Heli Piirmann) ja Artur Kaal 6e (juhendaja Ivi Madison) ning 7. klasside meeskond koosseisus Aleksander Ojamets 7d (juhendaja Eva Vihmaru), Hans Martin Tammiste 7d (juhendaja Eva Vihmaru) ja Erik Paurson 7c (juhendaja Monika Paurson). Õpilasi saatis õpetaja Tiina Sard.