Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Füüsikaülesannete lahendamise võistlus "Kajakas"

14. detsembril 2016 toimus veebipõhine füüsikaülesannete lahendamise võistlus „Kajakas“, kus küsiti küsimusi nii koolifüüsikaga seotud teemadel kui ka igapäevaelulistest valdkondadest. Ülesannete lahendamine eeldas head intuitsiooni ja olukordade piltliku ettekujutamise võimet. Võistlusel tuli lahendada 90 minuti jooksul kuus kuni kümme ülesannet. Viimsi Kooli õpilastest saavutasid parima tulemuse klassiastmete lõikes: Joosep Vaht 9c (juhendaja Ingrid Rõigas), 33. koht, Raido Liiv 10ml (juhendaja Ingrid Rõigas), 22. koht, Sten Raud 11ml (juhendaja Ingrid Rõigas), 17. koht ja Gertu Herzmann 12ml (juhendaja Ingrid Rõigas), 24. koht.

Viimsi Kooli esindasid veel Matthias Lill 9g (juhendaja Peeter Sipelgas), Alfred Kokk 9g (juhendaja Peeter Sipelgas), Jakob Haud 9f (juhendaja Alge Ilosaar), Evo Annus 9b (juhendaja Alge Ilosaar), Krevo Alet-Märtson 9d, Jorgen Tiigisoon 9c, Peeter Aleksander Paju 10ml, Meeli-Mari Napp 10ml, Kertu Saul 10ml, Janar Velleste 10ml, Marelle-Merita Seren 10ml, Martin Reinok 11ml, Albert Ananda Viilik 11ml, Sten-Jan Sarv 11ml, Edwin Mõttus 12ml, Hannes Soomer 12ml, Hannes Toots 12ml, Hans-Joosep Hanson 12ml ja Martin Tõniste 12ml - kõikide juhendajaks Ingrid Rõigas).