Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

8. klasside geograafia II teemapäev Saku Gümnaasiumis

16. veebruaril toimus Saku Gümnaasiumis Harjumaa 8. klasside geograafia II teemapäev.
Seekord oli külaliseks Ivar Raig, kes esines teemal „Euroopa ühendamise ajalugu ja geograafia“ . Ettekandes pöörati tähelepanu Euroopa ühendamise ideedele läbi aegade, EL institutsioonidele ja integratsioonile ning riikidevahelistele suhetele Euroopas.
Viimsi Kooli esindasid teemapäeval neli võistkonda. II koha võitis 8b klassi meeskond koosseisus Railin Viik, Maria Rander, Marily Lass – juhendaja Karin Keert). Ülejäänud võistkonnad jäid jagama IV kohta: 8f koosseisus Mark Britševski, Jurgen Daniel Kaasik, Merily Tima – juhendaja Karin Keert; 8d ja 8e koosseisus Jürgen Maasing, Marten Raudi ja Kevin Sults - juhendaja Kersti Ojassalu ning 8g koosseisus Kristiina Kivimäe, Lola-Mariin Kuus ja Raldo Ootre – juhendaja Kersti Ojassalu.