Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Nädalatervitus
Õppeperioodid ja vaheajad
Eelkool 2017/2018
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

10. veebruaril toimus üleriigilise ühiskonnaõpetuse olümpiaadi veebipõhine piirkonnavoor. 9. klasside arvestuses saavutas Viktoria Jefimova 9a (juhendaja Aivar Koks) Harjumaa koolide arvestuses II koha ja Merilin Radvilavićius 9a (juhendaja Aivar Koks) III koha ning Adel Müürsepp 9a (juhendaja Aivar Kokas) VI koha. 12. klasside arvestuses võitis Berit Peterson 12ms (juhendaja Aivar Koks) II koha. Ühtlasi pääsesid Viktoria ja Berit vabariiklikku lõppvooru. Viimsi Kooli esindasid veel:

Stefan Jõemägi 12ml (juhendaja Aivar Koks)
Sandra Seinas 12 ms (juhendaja Aivar Koks)
Kristin Truus 12ml (juhendaja Aivar Koks)
Natali Järva 12ms (juhendaja Aivar Koks)
Robert Kürsa 12ml (juhendaja Aivar Koks)
Sophie Alexandra Tullkivist 9a (juhendaja Aivar Koks)
Andreas Kalvet 9f (juhendaja Reili Reintal)
Annabel Kaasik 9b (juhendaja Grete Rohi)
Jüri-Andreas Järviste 9d (juhendaja Aivar Koks)
Hneri August Silluta 9a (juhendaja Aivar Koks)
Minna-Liisa Herman 9a (juhendaja Aivar Koks)
Mark Tambik 9a (juhendaja Aivar Koks)
Ewa-Maria Vainult 9b (juhendaja Grete Rohi)
Sanne Sigrid Taveter 9e (juhendaja Grete Rohi)
Lene Kljukina 9b (juhendaja Grete Rohi)
Evo Annus 9b (juhendaja Grete Rohi)
Tauri Tuuling 9g (juhendaja Reili Reintal)
Krevon Alet-Märtson 9d (juhendaja Aivar Koks)
Carolina Sildam 9b (juhendaja Grete Rohi)
Kevin Kassihin 9e (juhendaja Grete Rohi)
Maria Helena Sepp 9b (juhendaja Grete Rohi)
Melany Meriste 9b (juhendaja Grete Rohi)
Hele-Riin Hallik 9b (juhendaja Grete Rohi)
Paul Albert Laas 9d (juhendaja Aivar Koks)
Martina Kukk 9e (juhendaja Grete Rohi)
Rauno Stoltsen 9b (juhendaja Grete Rohi)
Annabel Tomingas 9b (juhendaja Grete Rohi)
Gretel Põld 9b (juhendaja Grete Rohi)
Aron Rubinstein 9e (juhendaja Grete Rohi)
Siim Sander Tammisaar 9b (juhendaja Grete Rohi)
Markos Tarto 9e (juhendaja Grete Rohi)
Roger Rikberg 9f (juhendaja Reili Reintal)
Caroline Suursaar 9b (juhendaja Grete Rohi)
Robert Ränk 9f (juhendaja Reili Reintal)
Carl-Christjan Bogoslovski 9a (juhendaja Aivar Koks)
Meril Pullisaar 9b (juhendaja Grete Rohi)
Trevor Sarapuu 9b (juhendaja Grete Rohi)
Ragnar Popell 9e (juhendaja Grete Rohi)
Janis Tõnisson 9f (juhendaja Reili Reintal)
Franco Ilves 9f (juhendaja Reili Reintal)
Fanny Vain 9b (juhendaja Grete Rohi)
Liis Paurson 9b (juhendaja Grete Rohi)
Kevin Sünd 9g (juhendaja Reili Reintal)
Merili Saks 9e (juhendaja Grete Rohi)
Hugo Rebane 9e (juhendaja Grete Rohi)

Suur tänu tublidele õpilastele ja nende juhendajatele - Grete Rohile, Aivar Koksile ja Reili Reintalile!