Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

12. klass kohtus kirjanik Kaarel B Väljamäega

1. märtsil 2017 esines Viimsi Keskkooli 12. klassile kirjanik Kaarel B. Väljamäe, kes kõneles õpilastele kirjanikuks olemise võludest ja valudest. Ta on avaldanud kolm luulekogu, millest esimene „Sent“ ilmus 2006. aastal, selle järgnesid 2012. aastal „Suur mees juba“ ja 2015. aastal „Kohvi kõrvale“. Koostöös Diana Leesaluga 2010. aastal Linnateatris ilmavalgust näinud lavastusele „Suur mees juba“ on samas teatris lavalaudadele jõudmas järgmine ühistöös sündinud lavastus „Kriipsud uksepiidal“. Kirjanik rääkis muuhulgas noortele sellest, kuidas ta jõudis kirjutamise juurde, millest ta kirjutab ja millest loomiseks inspiratsiooni saab. Kohtumist Kaarel B. Väljamäega juhtis 12. klassi õpilane Hans-Joosep Hanson.