Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Tähelepanu, START!

Neljapäeval, 9. märtsil toimus Peetri Lasteaed-Põhikoolis "Tähelepanu, START" Harjumaa koolidevaheline teatevõistlus. Viimsi Kooli võistkond saavutas koondarvestuses suurepärase IV koha! Meeskonda kuulusid Roger Pajur 2b (juhendaja Rain Jääger), Cristopher Lahe 2a (juhendaja Rain Jääger), Petr Gadalov 3b (juhendaja Rain Jääger), Kristofer Ollik 3b (juhendaja Rain Jääger), Tristan Aik Sild 4c (juhendaja Eha Rünne), Rasmus Rabtśuk 4d (juhendaja Eha Rünne), Rando Lill 5b (juhendaja Rain Jääger), Oliver Säälik 5b (juhendaja Rain Jääger), Edward William Gregory 4a (juhendaja Eha Rünne), Anete Põlluaas 2a (juhendaja Rain Jääger), Annika Põlluaas 2a (juhendaja Rain Jääger), Liis Getter Saar 3d (juhendaja Rain Jääger), Mia Laureen Kilp 3c (juhendaja Rain Jääger), Liisa Liimets 4d (juhendaja Kirke Aitsen), Liselle Palts 4a (juhendaja Kirke Aitsen), Rebeka Järve 5b (juhendaja Sirje Vigla), Maria Leena Oja 5a (juhendaja Sirje Vigla) ja Erik Strahhov 2a (juhendaja Rain Jääger). Palju õnne tublidele sportlastele ja nende juhendajatele!