Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Harjumaa omaloomingukonkurss

Harjumaa koolide omaloomingukonkursil võitis 7.-9. klasside arvestuses luule kategoorias I koha Viktoria Jefimova 9a (juhendaja Liis Remmel) ja III koha Anna-Maria Viilik 8e (juhendaja Kristiine Kurema). Proosa kategoorias saavutas II koha Lene Kljukina 9b (juhendaja Riita Järve) ja III koha Elisabeth Madisson 9c (juhendaja Külli Täht). 10.-12. klasside arvestuses sai luulepreemia Lisette Marleen Mikk 11hm (juhendaja Kirsi Rannaste) ja proosa kategoorias I koha Triin Õismaa 12hm (juhendaja Kirsi Rannaste). Eripreemia pälvis Joonatan Kivi 11hm (juhendaja Kirsi Rannaste) omapärase lähenemisnurga eest teemale.