Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Pranglimise Harjumaa finaalvõistlus

13.-15. märtsini toimus Pranglimise maakondlik finaalvõistlus viievõistluses. Sirgujate (1.-3. klass) vanuserühmas tuli Harjumaa finaalvõistluse võitjaks Aaron Siimon 3a (juhendaja Marika Liivandi), kes pääses oma tulemusega vabariiklikule finaalvõistlusele, mis toimub 30. märtsil Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis. Harjumaa finaalvõistlusel saavutas III koha Oskar Põllu 2b (juhendaja Maarika Koks) ja IV koha Aleksei Beljajev 2b (juhendaja Maarika Koks). Palju õnne tublidele peastarvutajatele ja nende juhendajatele!

Harjumaa finaalvõistlusel esindasid Viimsi Kooli veel Bruno Järvik 3c (juhendaja Tiivi Väll), Elis Merimäe 3a (juhendaja Marika Liivandi), Melvin Teepere 3a (juhendaja Marika Liivandi), Eero Elbrecht 2d (juhendaja Eve Skoglund), Artjom Kalinin 3a (juhendaja Marika Liivandi), Robert Lillevars 3a (juhendaja Marika Liivandi), Kristofer Pikka 2d (juhendaja Eve Skoglund), Sten Markus Sirel 2b (juhendaja Maarika Koks) ja Kristofer Käsk 3a (juhendaja Marika Liivandi).