Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli õpilased osalesid konkursil "Noor käsitöömeister"

Eesti Käsitööõpetajate Selts „AITA“ koostöös Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liiduga korraldas konkursi „Noor käsitöömeister“. Eesmärk oli leida leidlikku, noortepärast käsitööd, mis kannab loovusesädet ja väärtustab eesti kultuuripärandit.

Viimsi Kooli õpilaste töödest valiti näitusele välja 9G klassi õpilaste Iris Alevi, Stiina Tolli, Liis-Carmen Õispuu, Getriin Koplimäe ja 9B õpilase Liis Paursoni tikitud vööd ja padjad. Näitus oli üleval Eesti Käsitöö Majas Tallinnas, kus toimus 25.märtsil näituse pidulik lõpetamine ja osalejate tunnustamine.Õpilased said lisaks tänukirjale auhinnaks Mardilaada perepiletid ning võimaluse teha oma rahvuslik moekollektsioon, mida nad saavad esitleda novembris Saku Suurhallis toimuval Mardilaadal. Lisaks saavad nad võimaluse müüa oma käsitööesemeid Tallinnas Raekoja platsil suvel toimuvatel käsitööpäevadel koos vabariigi parimate käsitöömeistritega.

Viimsi Kooli poolt esitati näitusele veel järgmiste õpilaste tööd:
Triin Aabreldaal 4C, Katta-Triin Koost 4C, Kadi-Leen Rõigas 4C, Pille-Riin Puusepp 4C, Johanna Gertrud Jõenurm 4D, Kadri Reisner 4D, Anita Vettik 7B, Susanna Saluste 7B, Kristn Mäits 7E, Renata Kaleininkas 7E, Ew-Maria Vainult 9B, Kristel-Heleri Järvi 9G, Ave-Maria Aan 9G. Marleen Tedremäe 9G.

Õpilasi juhendasid õpetajad Kairy Nahkur ja Virve Kalvet.