Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Koolinoorte mälumängumeistrivõistluste finaal

Pühapäeval, 2. aprillil toimus üleriigilise koolinoorte mälumängumeistrivõistluste finaal, kuhu läbi eelvoorude olid jõudnud vabariigi 32 parimat põhikooli ja 34 gümnaasiumi neljaliikmelist meeskonda. Põhikoolide arvestuses saavutas Viimsi Kooli 9e klassi võistkond koosseisus Greeta Võsu, Aleksander Lattik, Anette Hallik ja Hugo Rebane 16. koha. Gümnaasiumide arvestuses saavutas Viimsi Kooli 12b klassi meeskond koosseisus Ann-Katriin Kelder, Laura Liisa Katariina Jürgenson ja Markus Maasing 24. koha ja 10ms/ml võistkond Marelle-Merita Seren, Janar Velleste ja Rasmus Kala 25. koha. Meeskondi juhendasid Kersti Ojassalu ja Peeter Sipelgas.