Kooliteatrite riigifestival 2017

7.-8.aprillil 2017 toimus Tallinnas NO99 ja Eesti Draamateatris gümnaasiumiastme riigifestival. Harjumaad esindas Huvikool Collegium Eruditionise näitering EKSPERIMENT lavastusega „e n d l e s s n e s s/l õ p u t u s“, mis kuulutati festivali lõppedes LAUREAADIKS.
Nii žürii, mille kooseisu kuulusid Katariina Unt, Valter Uusberg ja Maret Oomer, kui ka õpilasžürii, tõid trupi tugevustena esile ühtsuse ja ühise hingamise, füüsilise võimekuse ja täpsuse, huvitavate tekstide valiku ja sidususe eest. Lavastus jäi meelde ka publikule eelkõige füüsilisuse poolest ja žürii nimetas seda isegi pigem etenduskunsti vormiks.

NO99 teatris astusid üles Emili Kelle, Kelli Vessart, Getriin Kotsar, Elisabeth Madisson, Iris Alev, Eliisabel Jõela, Ott Salla, Johann Hermlin, Joonatan Kivi, Elis Viltsin, Hans-Joosep Hanson, Heleriin Lass, Alex Paul Pukk, Emily Bruus, Joonas Tõnisson, Kristiina Kivimäe, Eva-Riin Järve, Meribel Kuusik.
Juhendajad-lavastajad Külli Täht ja Jan Teevet

PALJU ÕNNE!