Koolisisese 4.-7. kl mälumängumeistrivõistluste tulemused

Selgunud on Viimsi Kooli 2016/17 õppeaasta 4.-7. klasside koolisisese mälumängumeistrivõistluste parimad. Sellel aastal osales 4.-7. klassidest 68 neljaliikmelist meeskonda.
Õppeaasta jooksul toimus kolm vooru ja igas voorus küsiti veebikeskkonnas Kahoot 32 küsimust erinevatest valdkondadest: loodus, geograafia, majandus, teadus ja tehnika, teater, kunst, sport, meelelahutus jne.
Võistlus oli kuni viimase vooruni äärmiselt pingeline ja parimaid jäi mitmes klassiastmes lahutama ainult mõned punktid.
Tulemused:

4. klassid I koht 44 punktiga meeskond 4c mälumängurid koosseisus Gregor Lukkanen, Tristan Aik Sild, Johan Hendrik Kuusk ja Sten-Marcus Rosin;
5. klassid I koht 56 punktiga meeskond 5b_doge koosseisus Oliver Ney, Rainer Kepp, Rocco Sivert Saar ja Mark Lõiv;
6. klassid I koht 58 punktiga meeskond 6c_banana koosseisus Rasmus Puudersell, Gert Krimm, Breiton Peerna ja Patrik Tamm;
7. klassid I koht 60 punktiga meeskond 7a_teletupsud koosseisus Tristan Toomas Teeväli, Kertu-Liisa Sarap, Mark Sverker Saar ja Susann Vahe

Koondtabelitega saab tutvuda:

Suur tänu kõikidele meeskondadele, kes võistlusel osalesid. Eriline tänu klassijuhatajatele, kes olid abiks mälumängumeistrivõistluste korraldamisel.