Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli õpilaste tulemused konkursilt Harjumaa Laululaps 2017

21. ja 22. aprillil toimus Viimsi Huvikeskuses Harjumaa noorte lauljate kevadine suurüritus Harjumaa Laululaps 2017. Kahe päeva jooksul esines 155 lauljat kuues erinevas vanuserühmas. Žürii, koosseisus laululooja ja muusikaõpetaja Airi Liiva, ERR muusikasaadete produtsent Kadi Katariina Priske ja lauljatar Marvi Vallaste tunnustas ka konkursil osalenud Viimsi Kooli õpilasi.

Silvia Sarv  - I koht, 7 – 9 a. vanuserühm (õpetaja Ita-Riina Pedanik)
Kristiin Heleen Huttunen – Armsa ja südamliku esituse eripreemia, 10 – 12 a. vanuserühm, (õpetaja Kätlin Puhmaste)
Valeria Filippova - Hea lauluvaliku eripreemia, 13 – 15 a. vanuserühm, (õpetaja Matthijs Quaijtaal)
Kasper Sebastian Silla - Bändimehe eripreemia, 13 – 15 a. vanuserühm, (õpetaja Tair Helm).