Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

8.-12. klasside koolisisese mälumängumeistrivõistluste tulemused

Selgunud on Viimsi Kooli 2016/17 õppeaasta 8.-12. kl koolisisese mälumängumeistrivõistluste parimad. Võistlustulle asus sellel õppeaastal oktoobrikuus rekordilised 100 meeskonda ja igas voorus küsiti 45 küsimust erinevatest valdkondadest: loodus, geograafia, majandus, teadus ja tehnika, teater, kunst, sport, meelelahutus jne. Parimaid võistkondi jäid lahutama ainult üksikud punktid.
2016/2017 Viimsi Kooli parimad kilvarid on:
8. klassid I koht 46 punkti 8g koosseisus Karoliina Konno, Aneta Kõiva ja Eva Katarina Tambets;
9. klassid I koht 60 punkti 9e koosseisus Greeta Võsu, Anette Hallik ja Hugo Rebane;
Keskkool I koht 69 punkti 12ml klass koosseisus Laura Liisa Katariina Jürgenson, Ann-Katriin Kelder, Wiljar Lobjakas ja Markus Maasing.

Koondtabel: http://www.viimsi.edu.ee/public/dokud/Viimsi_kool_8_12.pdf

Suur tänu kõikidele meeskondadele, kes võistlusel osalesid. Eriline tänu klassijuhatajatele, kes olid abiks mälumängumeistrivõistluste korraldamisel.