Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

8. klasside III geograafia teemapäev

Kolmapäeval, 26. aprillil toimus Laagri Koolis Harjumaa 8. klasside III geograafia teemapäev, kus esinejaks oli Kristo Elias, kes rääkis oma dokumentaalfilmide tegemise kogemusest Aafrikas. Peale loengut toimus viktoriin. Viktoriinil jäid jagama I kohta Viimsi Kooli 8f klassi võistkond koosseisus Elis Marii Miliste, Merily Tima ja Susanna Saadre (juhendaja Karin Keert) ja Laagri Kooli võistkond. II koha jagajate hulgas olid Viimsi Kooli 8d ja 8e võistkond koosseisus Jürgen Maasing, Marten Raudi ja Kevin Sults (juhendaja Kersti Ojassalu) ja 8b klassi võistkond koosseisus Brenda Pent, Railin Viik ja Maria Rander (juhendaja Karin Keert). III kohale tuli 8g klassi võistkond koosseisus Kristiina Kivimäe, Raldo Ootre ja Iris Vainokivi (juhendaja Kersti Ojassalu). Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajatele!