Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Polaarviktoriin

Eesti Polaarklubi korraldab koostöös SA Eesti Polaarfondi, Meremuuseumi ja Tallinna geograafiaõpetajate aineühendusega 15.–19. aastastele üldhariduskoolide või kutseõppeasutuste õpilastele polaarviktoriini. Polaarviktoriin on mitme etapiline.
Polaarviktoriini eelvooru küsimused olid üleval Meremuuseumi kodulehel, millele oli huvilistel võimalik vastata. Eelvoor osutus Eesti koolinoorte seas väga populaarseks: elektroonilisest viktoriinist võttis osa 258 õpilast 46 koolist. Meie koolist osalesid Adel Müürsepp 9a (juhendaja Karin Keert), Marelle-Merita Seren 10ml (juhendaja Kersti Ojassalu), Liis-Marie Kütt 11ml (juhendaja Kersti Ojassalu), Sarah Marie Laidre 9c (juhendaja Karin Keert) ja Kristiina Kivimäe 8g (juhendaja Kersti Ojassalu).
Teise vooru kutsutakse 20-30 noort ja see koosneb lühiesseest ning viktoriinist. Meie koolist pääsesid edasi Adel Müürsepp ja Marelle-Merita Seren.
Kõige tublimaid ootab aga polaarekspeditsioon põhjapolaarjoone taha juuli lõpus 2017.
Hoiame omadele pöialt!