Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Harjumaa algklasside kooliteatrite festival 2017

28. aprillil 2017 toimus Jüris Rae Kultuurikeskuses Harjumaa algklasside kooliteatrite festival, kus osales kokku 8 truppi üle Harjumaa. Žürii koosseisus Lee Trei, Mari-Liis Velberg ja Ago Soots tõstsid esile huvikooli Collegium Eruditionis all töötavate Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine mõlema vanuseastme puhul kokkukõlavust, meeskonnatööd, silmist paistvat teotahet, väga head musikaalsust ja lauluoskust. Näitetrupp Wilhelmiine sai järgmised preemiad:

parim lavastaja-juhendaja MAARIKA KOKS

1.klass
LAUREAAT
eripreemia ühtlase meeskonnatöö ja kokkukõlava ansamblimängu eest
näitlejapreemia – Liisa Maria Ilumets saja rahutu jala kindla juhtimise eest lavastuses „Sajajalgne“

1.klassi trupis astusid lavale:
Sander Estna, Mirtel Helm, Liisa Maria Ilumets, Hedi Insler, Sebastian Kilk, Kaisa Klammer, Mirt Külv, Laura Jessica Kuusma, Gloria Laanemets, Derek Leheste, Tristan Remi Leht, Carola Ozolit, Karl Rõigas, Gabriele Siimann, Zlata Smelova, Joanna Stelmach, Emily Casey Stoten, Markkus Vaarmann, Hendrik Voiter, Ekaterina Volkova

2.klass
Eripreemia etendust rikastava hingestatud laulu eest lavastuses „Nukitsamees“

2.klassi trupis astusid lavale:
Aleksei Beljajev, Marie Haud, Mart Heinsalu, Silvia Kalvet, Tristan Tobias Kõrkjas, Julius Meijel, Ron Tristan Ole, Marily Pedmannson, Pauline Pirso, Oskar Põllu, Annika Põlluaas, Agnes Priks, Robin Roosna, Simona Saks, Silvia Sarv, Markus Siilo, Maribel Siilo, Sten Markus Sirel, Aleksandra Tiik, Johanna Vassiljev

Tähelepanuväärne on, et selle hooaja Harjumaa kooliteatrite mõlemad parimad premeeritud lavastajad-juhendajad töötavad Viimsi Koolis ja õpetavad lapsi huvikooli Collegium Eruditions ridades, sest KÜLLI TÄHT pärjati juba varemtoimunud vanemate astmete festivalil sama preemiaga.
Suured tänud ka Merike Hindreusele ja Kaie Kaarlaiule, kelle abi ja tugi oli meie festivalil osalemise ja ülesastumise õnnestumistes väga olulised.
PALJU ÕNNE!