Aprillis toimus kaks õpilaskohtumist Tallinna Humanitaargümnaasiumi õpilastega

25. aprillil 2017 toimus Viimsi Keskkoolis teine 7. klasside õpilaskohtumine Tallinna Humanitaargümnaasiumi õpilastega. Õpilaskohtumise teemaks oli tervislik toitumine. Kohtumise eesmärgiks oli tõsta teadlikkust tervislikust toitumisest ja keeleline lõiming venekeelt emakeelena kõnelevate noortega.

Esimene kohtumine toimus 4. aprillil Tallinna Humanitaargümnaasiumis, kus
õpilastele esinesid erinevad eksperdid: Liivi Kivimäe(jõusaali -ja personaaltreener), Maarja Kaarlõp (arst), Moonika Lauba (kokk), Tagli Pitsi (Tervise Arengu Instituut).Teisel kohtumisel said õpilased ülesandeks luua sotsiaalreklaami tervisliku toitumise teemal.

Viimsi Keskkoolist osalesid: Aasa Ruukel, Anita Vettik, Triin Raspel, Susanna Saluste, Maria-Eliise Muinaste, Amy Neame, Gretel Abner, Kertu Kristal, Carolin Kalk, Kerstin Eylandt, Maria Elizabeth Frayne, Kristi Kandver ja Kertu Ojang. Õpilastele kohtumine meeldis ning järgmisel aastal valmib antud õpilaskohtumisest loovtöö.

Viimsi Keskkooli poolsed koordineerijad olid Grete Rohi ja Reili Reintal. Tänusõnad lähevad projektis osalenud Tallinna Humanitaargümnaasiumi õpetajatele, Viimsi Keskkoolist Maarja Kütile ja Alge Ilosaarele.