ESTCube teaduse populariseerimise projektikohtumine

ESTCube on sellel kevadel oma teaduse populariseerimise projektiga ringreisil üle terve Eesti. Eesmärgiks on võimalikult paljudele noortele selgitada, miks on kosmos tähtis tulevikuteema ja millega tegeleb meie oma enda Eesti satelliidiprogramm ESTCube.
Sellega seoses pakuti võimalust kutsuda noori ja entusiastlike ESTCube tiimi liikmeid kooli rääkima. Viimsi kooli külastas 26. märtsil ja 2. mail Tartu ülikooli 1. aasta füüsika bakalaureuse tudeng Airiin Hango, kelle siht on saada astronaudiks ja esimene loogiline samm selleks ongi ESTCube. Airiin rääkis 11ml ja 10ml grupi õpilastega.
Projekti toetab Eesti Teadusagentuur. Aitäh õpetaja Ingrid Rõigasele kokkusaamiste korraldamise eest!