Füüsikaviktoriini "Spekter" tulemused

Veebipõhine füüsikaviktoriin "Spekter" toimus 3. mail 2017 ajavahemikus kl 8:00 kuni 20:00. Osalejaid oli üle 1400. Viktoriini korraldas TÜ teaduskool koostöös TÜ koolifüüsika keskuse ja Eesti Füüsika Seltsiga. Viktoriin viidi läbi Füüsika e-õpiku testide keskkonnas: http://opik.fyysika.ee/. Viktoriin toimus kahes vanuserühmas: noorem rühm: 8.-9. klass ja vanem rühm: 10.-12. klass.
Mõlemas vanuserühmas oli kokku 40 valikvastustega küsimust, igaüks andis 10 punkti. Igal küsimusel oli 4 vastusevarianti, millest üks oli õige. Aega lahendamiseks anti 45 minutit. 8. klasside arvestuses saavutas Anne-Grete Aljas 8b (juhendaja Ingrid Rõigas) tubli X koha.

Põhikooli tulemused: Viimsi_Kool_Spekter2017_pohikool_1

Gümnaasiumi tulemused: Viimsi_Kool_Spekter2017_gymnaasium