7. klassidele toimusid loengud hammaste tervisest

11. klassi õpilane Liis-Marie Kütt uuris 7. klasside õpilaste suuõõne hooldamise harjumusi ja teadlikkust hambakaariese kohta. Seitsmenda klassi õpilastel on suhu lõikunud jäävhambad ja seetõttu on eeskujulik suuhügieen neile äärmiselt oluline. Uurimuse tulemusena selgus, et kuigi 7. klasside õpilaste suuhügieen on 52% õpilastest eeskujulik on erinevates suuhügieeni puudutavates valdkondades ka puudujääke. Samuti pole teadlikkus kaariese tekkest kõigil ühtviisi hea.
Praktilise kasuna uurimuse tulemustest oli kõikidel 7. klassidel võimalus nädala jooksul osa saada hammaste tervishoiu loengust. Õpetlikke näpunäiteid jagas Ülemiste Hambaravi hambaarstiabi Mari-Liis Pihlak.