Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Polaarviktoriin

Eesti Polaarklubi korraldas koostöös SA Eesti Polaarfondi, Meremuuseumi ja Tallinna geograafiaõpetajate aineühendusega 5. mail Lennusadamas kaasahaarava polaarviktoriini. Viktoriini lõppvoorus osalemise eeltingimus oli edukalt läbitud elektrooniline eelvoor ning essee esitamine. Kohapeal toimus viktoriin kolmes voorus – valikvastustega faktitundmise voor, artikli lugemisel ja analüüsil põhinev II voor ning grupitöö, kus koos meeskonnaga pidi kaardile märkima sobiva matkamarsruudi ja vastama teistelegi praktilistele küsimustele.
Viimsi Koolist said lõppvooru Adel Müürsepp 9a (juhendaja Karin Keert) ja Marelle-Merita Seren 10ml (juhendaja Kersti Ojassalu).
Adel Müürsepp näitas väga häid teadmisi ja tal on võimalus sõita juuli lõpus koos teadlastega põhjapolaarjoone taha Skandinaavia polaaraladele ekspeditsioonile. Palju õnne!