Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

10. klassi õppelaager Sagadi looduskoolis

3.–4. mail 2017 toimus 10. kl matemaatika- ja loodussuuna õpilaste Sagadi looduskooli õppelaager, mis oli üks osa Keskkonnainvesteeringute Keskuse poolt rahastatud gümnaasiumi õppelaagrite projektist. Esimesel päeval osalesid õpilased programmis „Uurimuslik päev Sagadis“ – õpiti uurimistöö tegemise samme ning viidi läbi mini-uurimus. 2. päeval toimus programm “Allikast mereni” – 5 km matka jooksul tutvuti vee ja veeringega looduses ning viidi läbi praktilisi töid.

Kõige olulisemateks uuteks teadmisteks peeti tiigist liikide määramist, ornitoloogilist infot, vee kareduse ja soolsuse tähendust, erinevate mõõteriistade kasutama õppimist, keskmist ning ohtlikku kiirgustaset, uurimistöö koostamist, päikesekreemide kaitset UV-kiirguse puhul ja infot Sagadi kohta.

Kokkuvõtet õpilaste tagasisidest loe siin