Viimsi Kool Erasmus+ parimate praktikate levitamise konverentsil Bonnis

17.-19. mail 2017 toimus Saksamaal Bonnis Erasmus+ parimate praktikate jagamise konverents, kus osales üle 200 inimese 33-st Euroopa riigist. Eesti riiklik agentuur Archimedes saatis konverentsile 5 inimest ja Viimsi Keskkool osutus valituks tänu eeskujuliku ja järjepideva Erasmus+ projektide kirjutamisele ja läbiviimisele. Viimsi Kooli esindas konverentsil arendusjuht Maarja Kütt, kes tegi koolist ja meil toimuvatest projektidest ettekande. Hetkel toimuvatest projektidest valiti tutvustamiseks välja õpirände projekt "Õppiv õpetaja - õppiv kool", mille raames käisid väliskoolitustel ja töövarjuks 5 õpetajat ja 2 juhtkonnaliiget. Konverents andis väga hea ülevaate Erasmus+ projektide tugevustest ja arenguvajadustest. See oli hea võimalus uute projektiideede saamiseks ja võimalike uute koostööpartnerite leidmiseks.