Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Gümnasistid esseekonkursil "Eesti loost ja lootusest"

Jaan Poska Gümnaasiumi vilistlaskogu poolt korraldatud esseekonkursil "Eesti loost ja lootusest" osales meie koolist tervelt 19 noort.

27. mail Tartus toimunud lõpuüritusele ehk sõnausele kutsuti 50 parimat tööd 185st ja meie koolist said selle kutse Kertu Saul (10ML, juhendaja Kirsi Rannaste), Signe Parts (12MS, juhendaja Kristiine Kurema), Triin Õismaa (12HM, juhendaja Kirsi Rannaste), Mark-Kennert Vildmaus (11ML, juhendaja Kirsi Rannaste), Joonatan Kivi (11HM, juhendaja Ülle Pinnonen) ja Juuli Pihel (12MS, juhendaja Kristiine Kurema).

Triin Õismaa pälvis Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja auhinna ehk virvatulukese oma esseega "Miks on Eesti parim koht?"

Suur aitäh initsiatiivi ja sisukate tööde eest kõigile osalejatele ja juhendajatele!

Esseekonkursil osalesid Christin Liis Krass, Carolin Meos, Mari-Ann Raud, Mia Aljamaa, Annely Nõomaa, Nelli Reisenbuk, Carolin Kaljuvee, Hans Kasepõld, Enrico Toger, Gerli-Claudia Kuldsaar, Linda Carmen Hansaar, Janar Velleste, Kertu Saul, Signe Parts, Henriette-Solweig Hiiemäe, Triin Õismaa, Mark-Kennert Vildmaus, Juuli Pihel ja Joonatan Kivi

Konkursi võidutööd "Muinaseestlasest hipster ja IT-metsad" tasub lugeda 31.05.2017 Eesti Ekspressist.