Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Kaitse end ja aita teist

Sellel aastal toimus õpilasvõistlus "Kaitse end ja aita teist" ehk KEAT Pirital Sisekaitseakadeemia territooriumil. Kuna Tallinnas ja Harjumaal on osalemissooviga koole rohkelt, siis olid koolid jaotatud kolmele päevale. Viimsi Kool sai sellel aastal välja panna kaks 8-liikmelist võistkonda mõlemas 4 poissi ja 4 tüdrukut. Viimsi Kooli võistkonnad olid edukad - Viimsi II võistkond saavutas päeva III koha ja Viimsi I võistkond oli päeva parim esmaabi tegevuspunktis, saavutades seal maksimumpunktid. Kokku läbisid kõik võistkonnad 12 tegevuspunkti, kus tuli lahendada erinevaid ülesandeid tule- ja veeohutuse, jalgratta vigursõidu ja seadusandluse, esmaabi ja raudteeohutuse jm valdkondades.

Viimsi Kooli I võistkonda kuulusid: Gabriela Isabel Kilgas 6c, Erica Laureen Reppo 6c, Gloria Veskimeister 6c, Lotte Puusepp 6c, Christopher Mururand 6b, Ekebert Esken 6b, Risten Reintam 6b ja Fjodor Melehhov 6b.

Viimsi Kooli II võistkonda kuulusid: Meribel Kuusik 6e, Eva-Riin Järve 6e, Lisette Ruut 6c, Marleen Kanne 6c, Kert-Jan Ots 6d, Karl Kukk 6d, Märt Rikken 6d ja Gert Krimm 6c.

Õpilasi saatsin Liisi Leppik ja Tanel Lindlo.