Projektid
ICT in USE (Erasmus+)
Õppijaks kujunedes (Erasmus+ õpiränne 2017/2018)
Õppiv õpetaja - õppiv kool (Erasmus+ õpiränne)
Õppija arengut toetav õpetaja (Innove projekt)
Multiple Faces of Young Europe Unite in Diversity
What's up?!
KIK projektid
Õppekäigud 2017/2018
Õppelaagrid 2016/2017
Õppekäigud 2016/2017
Gümnaasiumi õppelaagrid 2015/16
Põhikooli õppekäigud 2015/16
Looduse tundmaõppimine koostöös Silma Õpikeskusega 2014/15
Rahvusvahelised projektid 2015/2016
Rahvusvahelised projektid 2013-2015
Creative Classroom
Üldõpetust toetav koostööprojekt

7. klassid õppekäigul Tallinna Loomaaias

Septembris 2016 ja aprillis 2017 külastasid kõik Viimsi Kooli 7. klassid  KIK projekti raames Tallinna Loomaaeda, kus läbiti töötuba "Selgroogsed ja selgrootud loomaaias" ning lisaks ka zookooli tund loomaaias.  Õppekäike teostatakse Keskkonnainvesteeringute Keskuse poolt toetatud projektist.

Õpilased hindasid õppekäiku loomaaeda keskmise hindega 3,45 punkti 5-st. Järmistele 7. klassidele soovitaks seda õppekäiku  83, 56 %  osalenud õpilastest. Enamik õpilaste jaoks oli programm põnev ja huvitav ning nad õppisid palju. Need, kes õppekäiku madalalt hindasid, ütlesid, et nad teadasid peaaegu kõike juba varem ning nende jaoks oli seal igav.

"Minule uued teadmised olid, et loomaaed ei näita isa lõvi sellepärast, et kuna isa lõvi läheb stressi kui ta näeb inimesi ja ta võib tänu sellele end vigastada kui ta toodakse inimete ette. Luitekassid võivad olla joomata kuni kuu, kuna nad saavad enda joogi vajaduse toidust ja et eesti akvaariumites on ka haisid. Meil on umbes 68 - aastane krokodill ja et krokodillid vahetavad enda hambaid tugevamate ja teravamate hammaste vastu. Sain teada veel et ninasarvikute ninasarvi kütitakse, et teha sellest mingit ravimit. Avastasin et lindude puuride juurde ei saanud kuna seal tehakse vist mingit renoveerimist vms."

Mida õpilased veel loomaaias käigus aravasid, saab lugeda siin