Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli õpilaste saavutused füüsikateemalisel fotokonkursil

Selgunud on Tartu Ülikool füüsikatudengite seltsi (FÜS) korraldatd fotokonkursi "Füüsika ilu" võitjad.
1. koht "Elekter läbi optika" - MARTIN REINOK, ALBERT VIILIK, STEN-JAN SARV, STEN RAUD (Viimsi Kooli 11.ml klassist)
2.-3. koht "Põhjamaa pakases ei külmu ainult alkohol ja miniseelikutes tüdrukud" - KATARIINA INNO, "Veepiisa põrkumine" - NAATAN HOLLMAN ( Viimsi Kooli 11.ml)
Rahva lemmikuks osutus esimese koha võitja "Elekter läbi optika".
Žüriiliikmete hulka kuulusid: teise kursuse füüsikaüliõpilane ja FÜS-i juhatuse liige HELEN ASUKÜLA, fotograafiahuviline MARI-LIIS ARU bakalaurusekraadiga füüsikas, matemaatilise modelleerimise teadur ja õppejõud AARE LUTS doktorikraadiga keskkonnafüüsikas .
Kümne parema pildi sekka hääletati veel ka Viimsi kooli õpilaste Rinel Piusi (11.ml) ja Alisa Stoteni (8.e) pildid. Alisa ja Naatan osalesid konkursil mitme pildiga.

Palju õnne võitjatele ja suur aitäh kõigile osalejatele!