Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Kosmosering "Päikesesüsteem ja kosmos"

Kosmosering „Päikesesüsteem ja kosmos“ tutvustab õpilastele astronoomiaalaseid oskusi ja teadmisi. Õpilastes äratatakse huvi tähistaeva sündmuste vastu. Õpetatakse taevakehade ja nähtuste toimimist ning äratundmist. Õppes arendatakse läbi katsete, praktiliste tööde ja vaatluste ratsionaalset mõtlemist. Tutvustatakse seda, kuidas toimivad füüsikaseadused. Oluline on arendada õpilase oskust mõista, argumenteerida ja osata märgata väärinfot.

Keda ootame osalema?
Alg- ja põhiastme (3.-6. klass) kosmoloogiahuvilisi õpilasi. Grupi suurus 16 õpilast.

Õppekava maht
60 akadeemilist tundi, mis on jaotatud kahe õppeaasta peale.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust kolmapäeviti kell 16.00-17.00.

Kus toimub?
Viimsi Koolis A104.

Õppemaks
Kosmoseringi kuutasu 20 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE152200221064825657 iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine: http://www.eformular.com/sipelgas/kosmosering.html grupp on komplekteeritud

Juhendaja: Rauno Pilvik
e-post:rauno@pilvik.eu