Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Ansamblilaul

Ei avata 2017/2018 õppeaastal

Ansamblilaul on mõeldud lauluhuvilistele õpilastele, kes soovivad ennast väljendada ühiselt laulmise kaudu. Ainekava toetab loovat ja õpilaste individuaalseid võimeid arvestavat õpetamist.
Musitseerides arendatakse õpilase isikupära ja loovust, omandatakse oskused ja teadmised üksi ja koos musitseerimiseks ning loominguliseks eneseväljenduseks. Rühmas õppides arendatakse suhtlemis- ja koostööoskust, kontsentratsioonivõimet, üksteise kuulamise oskust, ühtekuuluvustunnet, sallivust, paindlikkust ning kujundatakse õpilase enesehinnangut ja õpimotivatsiooni.
Ühislaulmise kaudu arendatakse õpilase sotsiaalseid oskusi ning kasvatatakse isamaaarmastust ja luuakse valmisolek elukestvaks koorilauluharrastuseks.

Keda ootame osalema?
Alg-, põhi- ja ülemastme muusikahuvilisi õpilasi.

Õppekava maht
35 akadeemilist tundi, mis on jaotatud ühe õppeaasta peale.

Millal toimub?

Kus toimub?
Viimsi Koolis

Õppemaks
Ansamblilaulu kuutasu 20 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE662200221067497477 iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine:

Juhendajad: Kätlin Puhmaste ja Mari-Liis Rahumets