Projektid
ICT in USE (Erasmus+)
Õppijaks kujunedes (Erasmus+ õpiränne 2017/2018)
Õppiv õpetaja - õppiv kool (Erasmus+ õpiränne)
Õppija arengut toetav õpetaja (Innove projekt)
Multiple Faces of Young Europe Unite in Diversity
What's up?!
KIK projektid
Rahvusvahelised projektid 2015/2016
Rahvusvahelised projektid 2013-2015
Creative Classroom
Üldõpetust toetav koostööprojekt

Projekti "Multipe Faces of Young Europe Unite in Diversity" Eesti nädal mais 2017

20. - 27. maini võõrustasid Viimsi Keskkooli 10. ja 11. klassi õpilased eakaaslasi Portugalist ja Saksamaalt. Leidis aset noorteprojekti “Multiple Faces of Young Europe Unite in Diversity” Eesti nädal. Projekti eesmärgiks on julgustada noori suhtlema teistest riikidest pärit erinevate omavanustega ning tutvustada neile erinevates riikides pakutavaid õppimis- ja enesearendamisvõimalusi, õppida meeskonnatööd ning arendada oma organiseerimisoskust. Üksteise kultuuri, kombeid ja tavasid tundma õppides on lihtsam mõista, kuidas mitmekesisus saab rikastada.

Loe veel