Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Koolivormi tellimine 2017/2018 õppeaastaks

Koolivormi tellimuste vastuvõtmist on pikendatud uueks õppeaastaks kooli kodulehe kaudu kuni 18. juunini.

Koolivormi tellimuste vastuvõtmine uueks õppeaastaks 2017/2018 toimub alates 29. maist – 14. juunini kodulehe kaudu rubriigi all "KOOLIVORM", alapealkiri "Tellimine".

Kohapeal on võimalus riideid proovida ja tellida 29.mai - 14. juuni kell 8.30-17.00 (tööpäeviti) I korrusel ruumis B111 (läbi suure garderoobi, sildid üleval).

Koolivormi esemed saabuvad kooli augusti lõpus ja väljastamine toimub I korrusel lavataguses garderoobis (sildid üleval).

Täpsem info toodete kättesaamise kohta kooli kodulehelt augusti II pooles.

Õppeaasta jooksul saab lisatellimusi esitada veel septembris.

Üksikud esemed saadaval koheselt õppeaasta jooksul, mis on üle jäänud tellimustest.

Info: Margit Võsu, margit@viimsi.edu.ee; 6028 943