Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Rootsi keel ja kultuur

Huviringis „Rootsi keel ja kultuur“ toetatakse õpilaste võõrkeeltehuvi ning antakse võimalus tutvuda ja õppida Rootsi kui meie naaberriigi keelt ning kultuuri. Õpilane saab lisaks algaja taseme (A2.1-A2.2) keeleoskusele võimaluse lähemalt tutvuda Rootsi ühiskonna, rahva ja kultuuri eripäradega. Huviringis väärtustatakse Rootsi ja Eesti ühist ajalugu ning innustatakse õpilasi osalema Eestis toimuvatel Rootsi kultuuriüritustel.

Keda ootame osalema?
Põhiastme (7.-9. klass) rootsi keele ja kultuuri huviilisi õpilasi.

Õppekava maht
120 akadeemilist tundi, mis on jaotatud kahe aasta peale.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust kolmapäeviti kell 15.30-17.00

Kus toimub?
Viimsi Keskkoolis (klassiruum C202).

Õppemaks
Rootsi keele ja kultuuri õppemaks 12 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE362200221067497435 iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine http://www.eformular.com/sipelgas/rootsikeel.html

Ringi juhendaja: Katrin Keskla, katrin.keskla@viimsi.edu.ee