Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Käsitööring

Käsitööringis õpivad õpilased loovalt mõtlema, kasutades selleks käelist tegevust, mis on oluline arendamaks nende vaimseid ja füüsilisi võimeid: motoorikat, tähelepanu, silmamõõtu, ruumitaju, värvitaju, ilumeelt, kujutlusvõimet jne. Õpilasi innustatakse rakendama oma loovust ja fantaasiat ning loovast tegevusest rõõmu tundma. Õpitakse kasutama mitmeid erinevaid materjale ja töövahendeid, tutvutakse erinevate tehnikatega. Õpitakse koos teistega töötama, üksteist abistama, enda ja teiste tööd väärtustama.

Keda ootame osalema?
Algastme (2. kl) käsitööhuvilisi õpilasi. Grupi suurus 10 õpilast.

Õppekava maht
60 akadeemilist tundi.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust neljapäeviti kell 13.00-14.30.

Kus toimub?
Viimsi Keskkoolis

Õppemaks
Käsitööringi õppemaks 20 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbanga EE222200221067497493 iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine http://www.eformular.com/sipelgas/kasitooring.html

Ringi juhendaja: Kai Sikemäe