Viimsi Kooli koolivormi lisatellimine 2017/2018 õppeaastaks

Koolivormi lisatellimuste vastuvõtmine õppeaastaks 2017/2018 toimub kodulehe kaudu rubriigi all "KOOLIVORM", alapealkiri "Tellimine". 04. september – 26. september

Kooli huvialalaadal on võimalus riideid proovida ja tellida 16.septembril. Samal päeval toimub ka taaskasutuslaat.

Koolivormi esemed saabuvad kooli oktoobri lõpus(peale vaheaega) ja väljastamine toimub I korrusel lavataguses garderoobis (sildid üleval).Täpsem info toodete kättesaamise kohta  tuleb kooli kodulehele oktoobri II pooles.

Üksikud esemed saadaval koheselt õppeaasta jooksul, mis on üle jäänud eelnevatest tellimustest.

Info: Margit Võsu, margit@viimsi.edu.ee; 6028 943