Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi ujujate suurepärane suvi

Viimsi Kooli 12ml klassi õpilane Armin Evert Lelle osales juulikuus Israeli linnas Netanya toimunud juunioride Euroopa Meistrivõistlustel. Armin ujus 6 individuaalala ja tegi 6 isiklikku rekordit ning 3 juunioride Eesti rekordit. Kolmel distantsil ujus ta end poolfinaali, kus parimaks jäi 11. koht 100 m liblikujumises ja 11. koht 100 m seliliujumises. Eesti juunioride rekordid sündisid 200 m seliliujumises (eelujumises ja poolfinaalis, kus tasuks kõrge 14. koht) ja 4x100 m kombineeritud teateujumises.

Lisaks võistles Armin augustikuu lõpus USAs Indianapolises toimunud juunioride MM-il ja esimese eestlasena läbi ajaloo pääses Armin 100 m seliliujumises poolfinaali, parandades isiklikku rekordit nii eelujumises kui ka poolfinaalis ja saades tasuks kõrge 14. koha. Lisaks pääses Armin poolfinaali 50 m seliliujumises, kus parandas isiklikku rekordit tervelt 0,55 sekundiga ja saavutas suurepärase 16. koha.
Rinel Pius (12ml) võistles esimese eestlasena Prantsusmaal juunioride EM-il avaveeujumises 10 km distantsil, kus saavutas 34. koha. Rinel tuli Eesti MV-l avaveeujumises 5 km distantsil absoluutarvestuses teiseks.
Armin ja Rinel treenivad Viimsi Veeklubis treener Bruno Nopponeni käe all. Bruno saavutas Eesti MV avaveeujumises neljanda koha ning mastersite MM-il avaveeujumises 3 km distantsil kõrge 10. koha 84 mehe konkurentsis.
Palju õnne tublidele noormeestele ja nende treenerile suurepäraste saavutuste eest!