Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Erasmus+ õpirände projektiga "Õppijaks kujunedes" lähevad sel õppeaastal väliskoolitustele 7 ja töövarjuks 3 Viimsi Kooli töötajat

Viimsi Keskkooli õpirände projekti taotlus sai neljandat korda Euroopa Liidu rahastuse ja uue projekti raames lähevad välismaale täiendkoolitusele 7 ja töövarjuks 3 Viimsi Kooli töötajat. Ülevaate "Õppijaks kujunedes" projekti eesmärkidest ja selle raames toimuvatest õpirännetest saad siin.

Esimene õpiränne on juba toimunud! Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Grete Rohi käis augusti kuus Firenzes koolitusel "Projektipõhine õpe klassiruumis". Mis olid kursuse eesmärgid, mida Grete Itaalias õppis, mis on 3-2-1 meetod ja sõõriku meetod ning kuidas Grete koolitusega rahul jäi, saad lugeda projekti kodulehelt.