Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Õpilaskonverents

Kolmapäeval, 6. septembril toimus traditsiooniline gümnaasiumiõpilastele suunatud õpilaskonverents, kus oma töid tutvustasid eelmise õppeaasta parimate uurimus- ja praktiliste tööde autorid.

Esitleti seitset juunikuisel kaitsmisprotsessil esile tõstetud tööd:

1. Naatan Hollman "Radoonitaseme mõõtmine ja gümnaasiumiõpilaste teadlikkus radoonist Viimsi Keskkoolis" (juhendaja Hille Eek)
2. Theodor Kasper Vallikivi "Meediaanalüüs Donald J. Trumpi kuvandist Eesti meedias ning õpilaste nõustumine USA 2016. aasta presidendikandidaatide väidetega" (juhendajad Janek Murakas ja Liis Remmel)
3. Sten-Jan Sarv "Ülevaatlik õppematerjal kuupsatelliitidest" (juhendajad Ivo Müürsepp ja Ingrid Rõigas)
4. Rea Rikko, Age Lossmann, Christin Liis Krass - õpilasfirma "TrippyHippy" (riidest kotid) (juhendaja Tiina Ojamäe)
5. Henriette-Solweig Hiiemäe "Enterokokid ja E.coli Viimsi poolsaare ida- ja lääneranniku merevees" (juhendaja Hille Eek)
6. Madis Mik, Markus Kruus, Gregor Stan Sild "Isetehtud kõrvaklappide disaini loomine ja praktilise prototüübi valmistamine" (juhendajad Lauri Pihlak ja Kirsi Rannaste)
7. Agnes Milla Bereczki "Animatsiooni loomine internetis olevate õpetuste põhjal" (juhendaja Martin Männik)

Suur tänu esinejatele ja üritust modereerinud Matthias Lillele (10ML) ja Joosep Seitamile (10MS). Soovime edu selleaastastele uurijatele!