Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Laste jooga

Huvikooli Collegium Eruditionis egiidi all alustab tegevust huviring "Laste jooga". Laste jooga on tund, kus läbi mängude ja lugude liigutakse ühelt joogaharjutuselt ehk asanalt teisele, lauldakse, joonistatakse ja luuakse koos.
Jooga tunnis pöörame tähelepanu oma kehale, hingamisele ja emotsioonidele. Läbi jooga muutuvad lapsed paindlikumaks ja tugevamaks ning nad oskavad tulla paremini toime oma emotsioonidega. Samuti arendab jooga koordinatsiooni, suhtlemist, keskendumist ja õpetab lõdvestuma.
Läbivateks teemadeks tunnis on meid ümbritsev loodus ja põhiväärtused.

Keda ootame osalema?

Algastme (1.-3. klass) joogahuvilisi õpilasi.

Õppekava maht
60 akadeemilist tundi, mis on jaotatud kahe aasta peale.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust neljapäeviti kell 14.15-15.00.

Kus toimub?
Viimsi Koolis C314.

Õppemaks
Laste jooga kuutasu 16 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a EE222200221064825628 Swedbangas iga kuu 15. kuupäevaksMaksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine http://www.eformular.com/sipelgas/lastejoogaviimsi.html

Juhendajad: Jana Zaborski, jana@viimsi.edu.ee